Συνολικές προβολές σελίδας

Παρασκευή, 7 Οκτωβρίου 2011

ΠΥΣΔΕ Φωκίδας: Τροποποιήσεις τοποθετήσεων και διαθέσεις εκπαιδευτικών σε Γυμνάσια και Λύκεια

Από την Διεύθυνση Β/θμιας εκπαίδευσης Φωκίδας ανακοινώθηκε η υπ. αριθ.  22/06-10-2011 Πράξη του ΠΥΣΔΕ, με την οποία αποφασίσθηκαν τροποποιήσεις τοποθετήσεων, ανακλήσεις τοποθετήσων, αποσπάσεων και διαθέσεις εκπαιδευτικών σε σχολεία. Διαβάστε στη συνέχεια όλα τα ονόματα.
ΠΡΑΞΗ 22/06-10-2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
1.     ΡΑΝΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΛ.ΠΕ19 ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 5 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΛΦΩΝ
2.     ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΚΛ.ΠΕ07 ΓΙΑ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 12 ΩΡΕΣ ΣΤΑ Δ.Σ. ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
3.     ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΛ.ΠΕ11 ΣΤΟ 2ο Δ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
4.     ΤΣΟΛΙΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΛ.ΠΕ05 ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΛΦΩΝ

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ
            ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΛ.ΠΕ02 ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ
            ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΚΛ.ΠΕ07 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1.     ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΠΕ11 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΟ ΕΕΕΕΚ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

2.     ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΟΛΓΑ ΚΛ.ΠΕ02 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

3.     ΚΑΛΛΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΛ.ΠΕ19 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΛΦΩΝ

4.     ΤΣΟΛΙΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΛ.ΠΕ05 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΛΤ

5.     ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΛ.ΠΕ01 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΛΤ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ

6.     ΦΤΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛ.ΠΕ01 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΛΤ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΥΣΔΕ
1.     ΜΟΥΤΟΓΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΛ.ΠΕ20 ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

2.     ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΛ.ΠΕ06 ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΛΤ
ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
1.     ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛ.ΠΕ09 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΓΡΑΒΙΑΣ ΣΤΟ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΛΤ
2.     ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΛ.ΠΕ04 .01 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΚΠ/ΚΟΥ  ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
            ΠΕΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΛ.ΠΕ11 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΤΗ Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
            ΜΟΥΤΟΓΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΛ.ΠΕ20 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΗ Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΓΙΑ 4 ΗΜΕΡΕΣ

ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ
1.     ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΛ.ΠΕ11 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΓΙΑ 14 ΩΡΕΣ
2.     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛ.ΠΕ16 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΛΤ ΓΙΑ 1 ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΛΦΩΝ ΓΙΑ 1 ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ
3.     ΡΑΝΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΛ.ΠΕ19 ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΟ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΛΤ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 7 ΩΡΕΣ
4.     ΣΚΟΡΛΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛ.ΠΕ08 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΟ ΕΕΕΕΚ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΙΑ 6 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ
5.     ΤΣΙΑΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΛ.ΠΕ09 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΛΤ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 6 ΩΡΕΣ
6.     ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛ.ΠΕ09 ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΛΤ ΣΤΟ ΕΠΑΛ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 6 ΩΡΕΣ
7.     ΤΣΟΛΙΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΛ.ΠΕ05 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΛΤ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΛΦΩΝ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΤΕΑΣ ΓΙΑ 1 ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ
8.     ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΚΛ.ΠΕ07 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΙΑ 4 ΩΡΕΣ
9.     ΒΥΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΛ.ΠΕ09 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΓΙΑ 9 ΩΡΕΣ
10.  ΚΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΛ.ΠΕ06 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΓΕΛ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΓΙΑ 6 ΩΡΕΣ
11.  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΛ.ΠΕ01 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΓΕΛ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΓΙΑ 5 ΩΡΕΣ
12.  ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΛ.ΠΕ03 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ
13.  ΚΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛ.ΠΕ19 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΓΙΑ 4 ΩΡΕΣ
14.  ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΚΛ.ΠΕ04.02 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΓΕΛ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΓΙΑ 6 ΩΡΕΣ
15.  ΓΙΑΝΝΑΚΙΤΣΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ  ΚΛ.ΠΕ05 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΛΤ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 8 ΩΡΕΣ
16.  ΦΤΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛ.ΠΕ01 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΛΤ ΣΤΟ ΓΕΛ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 5 ΩΡΕΣ
17.  ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΛ.ΠΕ09 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΛΤ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ
18.  ΠΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛ.ΠΕ19 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΓΙΑ 6 ΩΡΕΣ
19.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΛ.ΠΕ02 ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΓΙΑ 12 ΩΡΕΣ
ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΣΤΗΝ Α/ΘΜΙΑ ΕΚΠ/ΣΗ
1.     ΜΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΛ.ΠΕ11 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΛΤ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΙΤΕΑΣ
2.     ΝΙΦΤΑΝΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΛ.ΠΕ11 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΟ ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
3.     ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΛ.ΠΕ11 ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΑΛ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΟ 2ο Δ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
4.     ΤΣΟΛΙΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΛ.ΠΕ05 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΛΤ ΣΤΟ Δ.Σ. ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ Δ.Σ. ΔΕΛΦΩΝ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 4 ΩΡΕΣ
5.     ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΚΛ.ΠΕ07 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΙΑ 4 ΩΡΕΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου